Łatwiejsza obsługa klienta z terminalem i urządzeniem fiskalnym Pospay

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została wyłącznym dystrybutorem Fiskalnych Terminali Płatnicznych Pospay na Śląsku Cieszyńskim.
Pospay łączy w sobie funkcje kasy i drukarki fiskalnej a zarazem zastępuje terminal płatniczy.

Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay to pierwsze mobilne urządzenie zastępujące jednocześnie kasę fiskalną, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy.

Na Terminal Pospay składa się:

aplikacja sprzedażowa, która może pracować w trybie kasowym (jako samodzielne urządzenie) lub drukarkowym (jako jeden z elementów systemu sprzedaży);

aplikacja płatnicza – za pomocą Pospay można płacić kartą chipową, manetyczną, zbliżeniową, można również dokonać płatności za pomocą telefonu poprzez BLIK, Google Pay, Samsung Pay i Apple Pay;

terminal płatniczy;

drukarka fiskalna drukująca na papierze szerokości 57 mm.

 

Wszystko to otrzymasz w atrakcyjnej cenie. Nabywasz jedynie drukarkę fiskalną objętą 5-letnią gwarancją, terminal natomiast wynajmujesz.

 

Skontaktuj się z firmą Optimal i skorzystaj z udogodnienia, jakim jest praca na Fiskalnym Terminalu Płatniczym Pospay. U nas załatwisz wszystkie formalności związane z zakupem urządzenia fiskalnego i obsługą płatności elektronicznych. W naszej firmie istnieje również możliwość skorzystania z profesjonalnego szkolenia z zakresu obsługi kas fiskalnych.

 

KONTAKT WS. FISKALNEGO TERMINALA PŁATNICZEGO POSPAY: 33 300 31 60


Pozostaw swój numer. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą niezwłocznie
Podaj numer swojego telefonu komórkowego:
+48
-
-
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Jedynie do Ciebie oddzwonimy.