Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
OPTIMAL z siedzibą w Skoczowie to jedna z największych firm informatycznych Śląska Cieszyńskiego, obecna na rynku od 1996 roku. Stale ukierunkowana na dostarczanie swoim Klientom najnowszych technologii informatycznych, spełnia ich wymagania i oczekiwania.NASZE ATUTY :


Od 1996 roku jesteśmy obecni na rynku informatycznym, dysponujemy więc bogatym doświadczeniem. Poznaliśmy wymagania i gusta naszych Klientów - spełniamy ich wymagania.

Należymy do najlepszych dystrybutorów sprzętu komputerowego i kas fiskalnych
w Regionie Cieszyńskim
- oferujemy produkty renomowanych firm w konkurencyjnych cenach.

Gwarantujemy skuteczny i szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Kompleksowa obsługa Klienta - rozpoznajemy potrzeby naszego Klienta, proponujemy kompleksowe rozwiązania, przedstawiamy projekty, realizujemy wdrożenia, nadzorujemy działanie zaprojektowanych i wykonanych przez nas systemów. Zapewniamy kompetentną obsługę i fachowość.

Prowadzimy Akademię Komputerową - dzięki fachowej i dobrze przekazywanej wiedzy informatycznej. Specjalizujemy się w szkoleniach z szerokiego zakresu programów użytkowych, systemów operacyjnych oraz wykorzystania Internetu.

Akademia Komputerowa
to doskonałe uzupełnienie oferty towarowej -  zapoznanie się z oprogramowaniem użytkowym pozwala naszym Klientom na efektywne wykorzystywanie systemów komputerowych. Fachowo przekazywana wiedza komputerowa i nacisk kładziony na praktyczne aspekty jej wykorzystania sprawia,
że z usług Akademii Komputerowej często korzystają osoby poszukujące pracy. Aktywizujemy je i pomagamy podnosimy swoje kwalifikacje.

Firma OPTIMAL jest na rynku regionalnym prekursorem w stosowaniu nowych technologii internetowych na dużą skalę. Stworzyliśmy dla mieszkańców Śląska Cieszyńskiego Regionalny Portal Internetowy OX.PL, aby jeszcze lepiej docierać do naszych Klientów, pomagać im w korzystaniu z nowych technologii.

Działanie firmy zostało usprawnione i podniesione na kolejny poziom technologiczny poprzez utworzenie sklepu elektronicznego, co pozwala na jeszcze większą dostępność towarów i usług oraz służy wygodzie naszych Klientów.

Firma OPTIMAL posiada w swojej ofercie bogaty wachlarz technologii, w szczególności  technologię mobilną.

Projektujemy i wykonujemy firmowe witryny internetowe, mogące pełnić rolę sklepów internetowych o wysokiej funkcjonalności.

 

 
 
 
RODO Polityka plików CookiesGoogle+