Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
SIEDZIBA SKOCZÓW
 



Wojciech Tatka

Właściciel firmy
 
 
Monika Kołder
Sekretariat
 
tel. 533 322 390
33 300 31 60
 
Magdalena Holeksa
Dział Należności
tel. 664 418 802
33 300 31 60
magdalena.holeksa@optimal.net.pl
 
 
SKLEP
 


Waldemar Gruszka
Kierownik Sklepu
tel. 602 491 688
33 300 31 60
waldemar.gruszka@optimal.net.pl
 
Krzysztof Kołakowski
Sprzedawca
tel. 33 300 31 60
 
 
 
SERWIS


Damian Mrowiec 
Serwisant sprzętu
komputerowego i fiskalnego

tel. 606 342 167
33 300 31 60
damian.mrowiec@optimal.net.pl
 


Szymon Sikora
Serwisant sprzętu komputerowego
tel. 664 418 803
33 300 31 60

szymon.sikora@optimal.net.pl

Andrzej Krzempek
Serwisant sprzętu komputerowego
tel. 604 786 217
33 300 31 60
andrzej.krzempek@optimal.net.pl

 

Maciej Wróblewski

Serwisant sprzętu komputerowego
tel. 606 342 382
33 300 31 60
maciej.wroblewski@optimal.net.pl


AKADEMIA
tel. 33  300 31 60
sekretariat@optimal.net.pl


 
 Marek Kwolek
Handlowiec usług Internetowych
tel. 664 418 801
33 300 31 70

Andrzej Kłoda
Grafik/Fotograf



 

 
 
 
RODO Polityka plików CookiesGoogle+